АЛФА БК Универзитет на САЈМУ ВИСОКИХ ШКОЛА И ФАКУЛТЕТА У КРУШЕВЦУ
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / АЛФА БК Универзитет на САЈМУ ВИСОКИХ ШКОЛА И ФАКУЛТЕТА У КРУШЕВЦУ

АЛФА БК Универзитет на САЈМУ ВИСОКИХ ШКОЛА И ФАКУЛТЕТА У КРУШЕВЦУ

ВЕСТ, 05.03.2019

АЛФА БК Универзитет представиће се на Сајму Високих школа и Факултета који ће се одржати у четвртак, 07.03.2019. год. од 12 до 15 часова у Хали спортова у Крушевцу.

Циљ сајма је да се ученицима завршних разреда средњих школа и њиховим родитељима пружи помоћ при избору уписа жељене високе школе или факултета.

Позивамо све заинтересоване да нас посете и упознају се са програмом и начином студија и условима уписа на факултете АЛФА БК Универзитета

Факултет за стране језике

Факултет за информационе технологије

Факултет за менаџмент у спорту

Факултет за математику и рачунарске науке нашег АЛФА БК универзитета

Каo и до сада, Алфа БК универзитет отвориће врата свима који су спремни да раде на себи, који улажу у своје образовање и верују да је учење једини прави избор човека модерног доба.

Добро нам дошли!