Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Алфа БК Универзитет уважава пријемни испит положен на другим сродним акредитованим високошколским установама!!!

ВЕСТ, 06.07.2020

Драги будући студенти,

уколико желите да студирате на неком од престижних факултета Алфа БК Универзитета, а пре тога сте положили пријемни испит на некој другој сродној акредитованој високошколској установи, ослобођени сте обавезе поновног полагања пријемног испита.

На вама је да одаберете један од Факултета Алфа БК Универзитета

• Факултет информационих технологија
  • Факултет за математику и рачунарске науке
  • Факултет за менаџмент у спорту
  • Факултет за стране језике
  • Факултет за финансије, банкарство и ревизију,

и придружите се најбољима!!

За више информација посетите www.alfa.edu.rs, позовите 063/ 313153, или нам се обратите путем електронске поште на info@alfa.edu.rs.

Упис је у току!!!

Ваш Алфа БК Универзитет