Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / На Алфа БК Универзитету сутра ће, уз поштовање свих здравствено - безбедносних мера, бити одржан пријемни испит!

ВЕСТ, 07.07.2020

Сутра ће, са почетком у 11 часова, бити одржан Пријемни испит за упис на прву годину основних академских студија Алфа БК Универзитета. Пријемни испит ће бити организован у више амфитеатара и сала, у групама од по четворо кандидата, под маскама, са свим препорукама које је дао Институт за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут". Будући бруцоши Алфа БК Универзитета пријемни испит ће радити на прописаној дистанци, са дезинфикованим рукама, те ће полагање пријемног испита бити спроведено уз поштовање свих предложених безбедносних мера.

На Алфа БК Универзитету сутра ће, уз поштовање свих здравствено - безбедносних мера,  бити одржан пријемни испит!

Поред информатичких смерова Факултета информационих технологија и Факултета за математику и рачунарске науке, међу будућим студентима подједнако влада велико интересовање за Факултет за финансије, банкарство и ревизију, али и за друштвено хуманистичке области у које, свакако, убрајамо наш Факултет за менаџмент у спорту и Факултет за стране језике.

Свим будућим бруцошима који ће сутра полагати пријемни испит желимо много среће!

Добро нам дошли, драги студенти!

Ваш Алфа БК Универзитет