Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Првонаграђени студент Факултета информационих технологија Алфа БК Универзитета на путу за Москву

ВЕСТ, 28.01.2020

На Првој међународној изложби дигиталне економије Руска дигитална сарадња у универзитетима, која је била одржана од 25. до 28. октобра 2019. године у Руском центру за науку и културу (Руски дом у Београду), студент прве године Факултета информационих технологија Алфа БК Универзитета, Немања Мосуровић, освојио је прву награду на тада одржаној радионици Трансформација пословних система у 21.веку. Награда за првопласираног је да у периоду  02. - 09. фебруара 2020. године буде полазник Зимске школе Вештачке интелигенције у Москви.

Првонаграђени студент Факултета информационих технологија  Алфа БК Универзитета на путу за Москву

Похађањем Зимске школе Вештачке интелигенције наш студент, Немања Мосуровић, стећи ће нова знања и вештине, и успоставити успешну сарадњу Алфа БК Универзитета са колегама на руским универзитетима.

Поносни смо на Немању Мосуровића и са радошћу га бодримо и пратимо у Москву! По повратку са усавршавања, Мусуровић ће пренети своја нова знања и искуства вршњацима и будућим генерацијама на Алфа БК универзитету.