Споразум о пословно-техничкој сарадњи са Првом економском школом из Београда
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Споразум о пословно-техничкој сарадњи са Првом економском школом из Београда

Споразум о пословно-техничкој сарадњи са Првом економском школом из Београда

ВЕСТ, 16.03.2021

У циљу континуираног унапређења високог образовања и студијских акредитованих програма на Алфа БК Универзитету,  данас је, 16. марта 2021. године,склопљен споразум о пословно-техничкој сарадњи са Првом економском школом из Београда, коју заступа директор мр Милибор Саковић. Испред Алфа БК Универзитета, при склапању споразума о сарадњи, били су члан Савета универзитета, Милорад Пањевић, проректорка за финансије и организацију проф. др Бобана Берјан Бачваревић и деканка Факултета за финансије, банкарство и ревизију проф. др Маријана Јоксимовић.

Овим чином пословно-техничке сарадње пружаће се организована могућности избора студијских акредитованих програма на Алфа БК Универзитету, што сматрамо природним завршетком средњошколског образовања и континуираног стицања нових знања и вештина из области деловања Универзитета.