Студенти Алфа БК универзитета на Форуму младих научника у Нишу
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Студенти Алфа БК универзитета на Форуму младих научника у Нишу

ВЕСТ, 14.03.2019

Канцеларија за младе Града Ниша (радна група за социјална питања и хуманитарне активности) и Организација „Нађи Раула“ у сарадњи са Почасним Конзулатом Републике Казахстан у Београду, организује по пети пут конференцију „Форум младих научника – подржи будућност“.

Поред бројних студената, младих талената, освајача  златних медаља на такмичењима из целе Србије, форуму ће присуствовати студенти Алфа БК универзитета, као подршка организаторима и младом научнику Ђорђу Огрезовићу, добитнику БК награде.

Студенти Алфа БК универзитета на Форуму младих научника у Нишу

У склопу форума са панел дискусијом : „Млади таленти, заједничко богатство два народа. Ко су узори деци у Србији и како промовисати праве узоре?“ , биће представљен и кратки филм „Богатство два народа“.

Циљ форума је да се новим генерацијама представе млади научници, који могу са свим својим квалитетима да им буду најбољи узори данашњице.

Форум младих научника, одржава се у петак, 15.3.2019. у Великој Универзитетској сали (Универзитетски трг бр.2, 18000 Ниш) са почетком у 11 часова.