Позив студентима за одржавање интерактивне наставе на Алфа БК Универзитету
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Позив студентима за одржавање интерактивне наставе на Алфа БК Универзитету

Позив студентима за одржавање интерактивне наставе на Алфа БК Универзитету

ВЕСТ, 06.05.2021

Поштоване колегинице и колеге,

Период студирања је најлепши период у читавом процесу образовања сваког од вас. Дружење са колегиницама и колегама је уједно и размењивање искустава као и унапређење процеса учења. Савладавање градива и учење нових вештина представља изазов за сваког од вас, са којим ћете се лакше и успешније суочити заједно са вашим наставницима и сарадницима.

С обзиром на повољнију епидемиолошку ситуацију у Републици Србији, позивамо вас да учествујете у процесу наставе уживо и овладате новим знањима. Припрема колоквијума и испита умногоме је лакша када са вашим наставницима и  сарадницима парцијално савладавате градиво, корак по корак, уз интерактивну наставу уживо.

Желимо вам успешну  наставу!

Срдачан поздрав,

Ваш Алфа БК Универзитет