Припремна радионица за студенте за пројекат у оквиру Амбасаде Јапана
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Припремна радионица за студенте за пројекат у оквиру Амбасаде Јапана

Припремна радионица за студенте за пројекат у оквиру Амбасаде Јапана

ВЕСТ, 08.05.2021

Активности за међународно такмичење младих на Алфа БК Универзитету.

Факултет за стране језике организује посебну радионицу креативног писања 14. маја у 12 сати, као вид припреме наших студената за међународно такмичење младих у писању есеја које организује „Goi Peace Foundation“. Ова традиционална активност у оквиру Унеско програма Образовање за одрживи развој, у коју желимо да укључимо и наше студенте, подржава Министарство образовања, културе, спорта, науке и технологије Јапана, као и угледне образовне институције и медијски јавни сервиси у тој земљи. Будући да су наши студенти раније остваривали запажене резултате на сличним такмичењима, надамо се да ће и нове генерације наставити добру праксу и традицију. Радионици, која ће бити организована уживо уз мере безбедности, као и путем електронске платформе, могу присуствовати сви студенти Алфа БК Универзитета.